Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 16
EquipoPChavesXMedia
C.L.S. Limodre5811221537,40
Ambigú Sta Marina4510081631,50
Brión Mandiá4310121631,63
Cantina O Pote357451328,65
Bar Xomar337541525,13
A VV Cruceiro A328751627,34
Lúa Nova A288811627,53
A VV Cruceiro B127611623,78
Brasería Tierra y Mar105721519,07
Dyc os das Noces Sta Catalina85211418,61
<< Xornada 16 >>
0 Brión Mandiá - Ambigú Sta Marina 4
0 A VV Cruceiro B - C.L.S. Limodre 4
* Bar Xomar - Dyc os das Noces Sta Catalina *
2 Lúa Nova A - A VV Cruceiro A 2
* Brasería Tierra y Mar - Cantina O Pote *
<< Xornada 17 >>
* Cantina O Pote - Brión Mandiá *
* Ambigú Sta Marina - A VV Cruceiro B *
* C.L.S. Limodre - Bar Xomar *
* Dyc os das Noces Sta Catalina - Lúa Nova A *
* A VV Cruceiro A - Brasería Tierra y Mar *

primeira




CALENDARIO
2024

Xornada 16 / 18 maio

Xornada 17 / 24 maio

Xornada 18 / 25 maio



O sábado 25 de maio remata o campeonato e nese día teñen que estar xogadas todas as partidas atrasadas




COPA 2024

AMIGOS DA CHAVE FERROLTERRA

DOUS GRUPOS DE 3 EQUIPOS

UN GRUPO DE 4 EQUIPOS



DATAS

días 7, 8, 14, 15, 21 e 22 de xuño de 2024





               
               

Local Social Escola Fonte do Campo, s/n

15500, Fene A Coruña

Contáctanos Mail

Contáctanos Teléfono