Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 26
EquipoPChavesXMedia
C.L.S. Limodre7117102435,63
A VV Sta Marina7015772432,85
Novo Rumbo6515532432,35
Lúa Nova A5914632430,48
Curva do Pazo5813652329,67
Lúa Nova5414802430,83
A VV Serantes4713892330,20
Athletic Rosario4414202429,58
Brión Mandiá4412442327,04
A VV Cruceiro B3412082326,26
A VV Cruceiro A3213112427,31
Bar Avenida Santa Catalina3213002427,08
Ambigú Sta Marina67812416,27
<< Xornada 26 >>
2 Lúa Nova A - Brión Mandiá 2
4 Curva do Pazo - Ambigú Sta Marina 0
0 A VV Cruceiro A - Novo Rumbo 4
4 C.L.S. Limodre - Bar Avenida Santa Catalina 0
4 A VV Sta Marina - Athletic Rosario 0
* A VV Serantes - A VV Cruceiro B *
Descansa: Lúa Nova

primeira



LIGA DA CHAVE FERROLTERRA 2022


Xornada 26 rematada e Final de Liga 2022


Noraboa ao equipo gañador CLS Limodre






NOVAS



  • Ás 24:00 hs de hoxe sábado remata o prazo para subir ás actas dos partidos


  • Recordar a tódolos equipos que o sábado 11 de xuño ás 24:00 hs deberán estar tódalas partidas xogadas e subidas as actas ao grupo de Wasap polo contrario se darán por non xogadas (segundo Regulamento).


  • Torneo da AVV O Cruceiro , Final o 23 de xullo


  • Serantes/ Cruceiro suspenden esta partida de acordo mutuo por motivos persoais