Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 19
EquipoPChavesXMedia
C.L.S. Limodre5612501834,72
A VV Sta Marina5211821832,83
Novo Rumbo4711681832,44
Lúa Nova A3910091729,68
Lúa Nova3810301730,29
Curva do Pazo369331629,16
Athletic Rosario3510461730,76
A VV Serantes3510281730,24
Brión Mandiá308751627,34
A VV Cruceiro A289271727,26
A VV Cruceiro B268611725,32
Bar Avenida Santa Catalina188971726,38
Ambigú Sta Marina45311715,62
<< Xornada 19 >>
2 Athletic Rosario - Novo Rumbo 2
4 A VV Cruceiro B - Ambigú Sta Marina 0
4 Lúa Nova - Brión Mandiá 0
0 A VV Serantes - Lúa Nova A 4
2 A VV Sta Marina - Curva do Pazo 2
4 C.L.S. Limodre - A VV Cruceiro A 0
Descansa: Bar Avenida Santa Catalina
<< Xornada 20 >>
* Novo Rumbo - Bar Avenida Santa Catalina *
* Ambigú Sta Marina - Athletic Rosario *
* Brión Mandiá - A VV Cruceiro B *
* Lúa Nova A - Lúa Nova *
* Curva do Pazo - A VV Serantes *
* A VV Cruceiro A - A VV Sta Marina *
Descansa: C.L.S. Limodre

primeira



SEGUNDA VOLTA


Xornada ​20 / 28 maio / 19:00 hs


Xornada ​21 / 3 xuño / 20:00 hs


Xornada ​22 / 4 xuño / 19:00 hs


Xornada ​23 / 10 xuño / 20:00 hs


Xornada ​24 / 11 xuño / 19:00 hs


Xornada ​25 / 17 xuño / 20:00 hs


Xornada ​26 / 18 xuño / 19:00 hs






NOVAS



  • No calendario que se entregou a cada xogador, pon que a xornada 10, se celebra o 25 de abril, a data é o 23 de abril


  • A partida AVV Cruceiro A / AVV Sta Marina xogase sábado ás 12:00 hs


  • A partida Lúa Nova A / Lúa Nova que se xogaría este sábado queda aprazada


  • Brión-Mandia incorpora ao xogador Nando debido a baixa de Mudo


  • AVV Serantes incorpora ao xogador Charly pola baixa de Marcos


  • Lúa Nova incorpora ao xogador Javi pola baixa de Héctor


  • Torneo da AVV O Cruceiro , Final o 23 de xullo