Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
6º Xornada : Segunda división (2019)

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

Resultados 2ª Categoria

Xornada 6
* Cantina San Juan - Los Lafuente *
* Emigrante A - Lúa Nova A *
* Santa Catalina - Athletic Rosario *
* A Nova Lúa - Fumazo A *
* Ambigú Sta Marina - A V V Cruceiro B *
Descansa: Rincón de Picas
Clasificación 2ª / Xornada 6
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Lúa Nova A16266433,25
Fumazo A16240430,00
A V V Cruceiro B14300530,00
Athletic Rosario11302530,20
A Nova Lúa11217427,13
Santa Catalina8209426,13
Emigrante A6235523,50
Los Lafuente4187331,17
Cantina San Juan3228522,80
Ambigú Sta Marina3160420,00
Rincón de Picas0129321,50