Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 2
EquipoPChavesXMedia
Carpintería Xardo6154238,50
A VV Sta Marina5165241,25
Athletic Rosario5159239,75
Curva do Pazo4131232,75
CC Outeiro468134,00
Lúa Nova A2117229,25
Lúa Nova277138,50
C.L.S. Limodre270135,00
A VV Cruceiro A256128,00
R. Nuevo Rumbo065132,50
Fumazo054127,00
<< Xornada 1 >>
2 A VV Sta Marina - Lúa Nova 2
0 R. Nuevo Rumbo - Athletic Rosario 4
2 Carpintería Xardo - C.L.S. Limodre 2
0 Lúa Nova A - Curva do Pazo 4
* CC Outeiro - A VV Cruceiro A *
Descansa: Fumazo
<< Xornada 2 >>
1 Athletic Rosario - A VV Sta Marina 3
* C.L.S. Limodre - R. Nuevo Rumbo *
0 Curva do Pazo - Carpintería Xardo 4
2 A VV Cruceiro A - Lúa Nova A 2
0 Fumazo - CC Outeiro 4
Descansa: Lúa Nova

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 2
EquipoPChavesXMedia
A VV Serantes8123230,75
A Nova Lúa6119229,75
Santa Catalina6102225,50
Fumazo A693223,25
A VV Cruceiro B4105226,25
Cantina San Juan3116229,00
A VV Mandiá389222,25
Emigrante A280220,00
Rincón de Picas245122,50
Ambigú Sta Marina081220,25
R. Nuevo Rumbo B037118,50
<< Xornada 1 >>
2 Emigrante A - Rincón de Picas 2
0 Cantina San Juan - A VV Serantes 4
2 Santa Catalina - A VV Mandiá 2
4 A Nova Lúa - Ambigú Sta Marina 0
2 Fumazo A - A VV Cruceiro B 2
Descansa: R. Nuevo Rumbo B
<< Xornada 2 >>
4 A VV Serantes - Emigrante A 0
1 A VV Mandiá - Cantina San Juan 3
0 Ambigú Sta Marina - Santa Catalina 4
2 A VV Cruceiro B - A Nova Lúa 2
0 R. Nuevo Rumbo B - Fumazo A 4
Descansa: Rincón de Picas

Máximo chavista de segunda