Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPChavesXMedia
O Pazo7018892242,93
Lúa Nova5616892238,39
C.L.S. Limodre5317332239,39
Bar Ferrolterra5216842238,27
CC Outeiro4715452235,11
Cuatro Caminos4415162234,45
A VV Serantes B4414772233,57
Imaxina Pazos4014872233,80
Fumazo A3714592233,16
A VV Serantes3514592233,16
Ambigú CPS2614392232,70
CCRD San Martin2412922229,36

Resultados Máximo chavista

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPChavesXMedia
San Pablo6613622034,05
Emigrante C5412002030,00
A VV Mandiá4712042030,10
A VV Cruceiro B4112142030,35
As Píntegas4011992029,98
Curva do Pazo3911322028,30
Fumazo3612002030,00
Imaxina Pazos B3410312025,78
C. Mugardés A3011042027,60
A VV Cruceiro A2911072027,68
Brión2410192025,48

Resultados Máximo chavista

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPChavesXMedia
A Nova Lúa6511682029,20
CPS S Valentín6311282028,20
As Mirandas / P. E.5411202028,00
CCRD San Juan5111032027,58
Emigrante A439922024,80
Encontros Cociña399072022,68
Rincón de Picas359512023,78
C. Mugardés B339462023,65
Lúa Nova A278682021,70
A VV Serantes C269892024,73
Píntegas Canosa45602014,00

Resultados Máximo chavista