Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPChavesXMedia
Bar Ferrolterra6917902240,68
O Pazo6618612242,30
Lúa Nova5615952236,25
CC Outeiro5416052236,48
C.L.S. Limodre5016622237,77
A VV Serantes4314872233,80
Fumazo4214642233,27
Ambigú CPS4114692233,39
San Pablo3414592233,16
A VV Mandiá2913372230,39
Bar Xomar2713222230,05
Cuatro Caminos1713262230,14

Resultados Máximo chavista

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPChavesXMedia
Brión Poniente7716482237,45
Fumazo A6515042234,18
Imaxina Pazos5714192232,25
Vikingos5114112232,07
CCRD San Martin4513382230,41
Imaxina Pazos B4212682228,82
La Kafeta3912702228,86
A VV Serantes B3712542228,50
As Píntegas3712342228,05
Curva do Pazo3512932229,39
Encontros Cociña2310622224,14
Emigrante A2010162223,09

Resultados Máximo chavista

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPChavesXMedia
A VV Cruceiro B5910642026,60
Emigrante C5712252030,63
A VV Cruceiro A5510992027,48
Brión5511702029,25
C. Mugardés A5010282025,70
Casa Tilocha4910602026,50
Pazos Sesmonde389362023,40
Píntegas Canosa268972022,43
Club de Tenis188592021,48
C. Mugardés B178012020,03
C. Mugardés C167902019,75

Resultados Máximo chavista