Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
C.L.S. Limodre28672842,00
CC Outeiro21575835,94
Bar Ferrolterra20546834,13
Lúa Nova19592837,00
A V V Mandiá16527832,94
Emigrante C16515832,19
AVV Serantes B15531833,19
Imaxina Pazos11489830,56
Cuatro Caminos10500831,25
Fumazo A4538833,63
Xornada 7
4 Bar Ferrolterra - Fumazo A 0
0 Emigrante C - Imaxina Pazos 4
0 CC Outeiro - C.L.S. Limodre 4
4 A V V Mandiá - AVV Serantes B 0
0 Cuatro Caminos - Lúa Nova 4
Xornada 8
0 Fumazo A - Cuatro Caminos 4
0 Imaxina Pazos - Bar Ferrolterra 4
4 C.L.S. Limodre - Emigrante C 0
0 AVV Serantes B - CC Outeiro 4
2 Lúa Nova - A V V Mandiá 2

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
A Nova Lúa12455828,44
AVV Serantes25574835,88
Ambigú CPS10442827,63
As Mirandas / P. E.9398824,88
C. Mugardés A16473829,56
CPS S Valentín19503831,44
Curva do Pazo16496831,00
Fumazo17442827,63
A V V Cruceiro B20518832,38
CCRD San Martin16447827,94
Xornada 7
3 A Nova Lúa - As Mirandas / P. E. 1
2 AVV Serantes - C. Mugardés A 2
4 CPS S Valentín - Ambigú CPS 0
2 Fumazo - CCRD San Martin 2
2 Curva do Pazo - A V V Cruceiro B 2
Xornada 8
2 As Mirandas / P. E. - Curva do Pazo 2
2 C. Mugardés A - A Nova Lúa 2
0 Ambigú CPS - AVV Serantes 4
4 CCRD San Martin - CPS S Valentín 0
1 A V V Cruceiro B - Fumazo 3

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
As Mirandas A7212732031,83
A V V Cruceiro A6512732031,83
Rincón de Picas5311292028,23
Brión5011102027,75
AVV Serantes C419522023,80
Club de Mar3710702026,75
CCRD San Juan3310442026,10
Emigrante A319802024,50
Lúa Nova A309672024,18
Cantina San Juan249492023,73
Píntegas Canosa45552013,88
Xornada 21
0 Píntegas Canosa - Brión 4
4 Lúa Nova A - AVV Serantes C 0
4 CCRD San Juan - Cantina San Juan 0
0 Rincón de Picas - Emigrante A 4
4 As Mirandas A - Club de Mar 0
Descansa: A V V Cruceiro A
Xornada 22
0 AVV Serantes C - A V V Cruceiro A 4
0 Cantina San Juan - Lúa Nova A 4
2 Emigrante A - CCRD San Juan 2
2 Club de Mar - Rincón de Picas 2
4 As Mirandas A - Píntegas Canosa 0
Descansa: Brión

Máximo chavista de terceira