Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
As Mirandas A7212732031,83
A V V Cruceiro A6512732031,83
Rincón de Picas5311292028,23
Brión5011102027,75
AVV Serantes C419522023,80
Club de Mar3710702026,75
CCRD San Juan3310442026,10
Emigrante A319802024,50
Lúa Nova A309672024,18
Cantina San Juan249492023,73
Píntegas Canosa45552013,88
Xornada 21
0 Píntegas Canosa - Brión 4
4 Lúa Nova A - AVV Serantes C 0
4 CCRD San Juan - Cantina San Juan 0
0 Rincón de Picas - Emigrante A 4
4 As Mirandas A - Club de Mar 0
Descansa: A V V Cruceiro A
Xornada 22
0 AVV Serantes C - A V V Cruceiro A 4
0 Cantina San Juan - Lúa Nova A 4
2 Emigrante A - CCRD San Juan 2
2 Club de Mar - Rincón de Picas 2
4 As Mirandas A - Píntegas Canosa 0
Descansa: Brión

Máximo chavista de terceira