Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Brión Poniente25643840,19
C.L.S. Limodre24562740,14
O Pazo17557739,79
Bar Ferrolterra17533738,07
CC Outeiro16563835,19
Lúa Nova15512736,57
Ambigú CPS15488734,86
San Pablo14539833,69
Imaxina Pazos13461732,93
AVV Serantes12489734,93
A V V Mandiá10498831,13
Fumazo9448732,00
Fumazo A5475829,69
Xornada 7
0 Fumazo A - Brión Poniente 4
4 San Pablo - A V V Mandiá 0
3 Ambigú CPS - CC Outeiro 1
2 Imaxina Pazos - Fumazo 2
4 O Pazo - AVV Serantes 0
2 Lúa Nova - C.L.S. Limodre 2
Descansa: Bar Ferrolterra
Xornada 8
3 Brión Poniente - Imaxina Pazos 1
4 A V V Mandiá - Fumazo A 0
4 CC Outeiro - San Pablo 0
3 Fumazo - Lúa Nova 1
4 AVV Serantes - Bar Ferrolterra 0
4 C.L.S. Limodre - O Pazo 0
Descansa: Ambigú CPS

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
CCRD San Martin24465733,21
A V V Cruceiro B21480734,29
AVV Serantes B20510831,88
As Píntegas18468829,25
Bar Xomar16445827,81
Cuatro Caminos16418729,86
A V V Cruceiro A16391727,93
Emigrante C14426730,43
Curva do Pazo12352725,14
La Kafeta11365726,07
Brión10380727,14
Imaxina Pazos B10328723,43
Encontros Cociña0224716,00
Xornada 7
4 A V V Cruceiro B - As Píntegas 0
0 Encontros Cociña - Bar Xomar 4
2 AVV Serantes B - Curva do Pazo 2
3 Emigrante C - CCRD San Martin 1
2 Imaxina Pazos B - A V V Cruceiro A 2
4 Brión - La Kafeta 0
Descansa: Cuatro Caminos
Xornada 8
4 As Píntegas - Imaxina Pazos B 0
2 Bar Xomar - A V V Cruceiro B 2
4 Curva do Pazo - Encontros Cociña 0
4 CCRD San Martin - AVV Serantes B 0
2 A V V Cruceiro A - Brión 2
4 La Kafeta - Cuatro Caminos 0
Descansa: Emigrante C

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Sta Catalina - Bitakora7712752031,88
C. Mugardés A5411032126,26
Casa Tilocha5310322025,80
Rincón de Picas4811072126,36
Emigrante A4810322025,80
Porta do Sol4610102124,05
Lúa Nova A4010162025,40
C. Mugardés C339712024,28
CCRD San Juan339062022,65
AVV Serantes C309022022,55
C. Mugardés B298572021,43
As Mirandas / P. E.258692021,73
Píntegas Canosa125922114,10
Xornada 21
4 Rincón de Picas - Lúa Nova A 0
4 Sta Catalina - Bitakora - C. Mugardés B 0
3 As Mirandas / P. E. - Emigrante A 1
4 C. Mugardés C - AVV Serantes C 0
0 Píntegas Canosa - Porta do Sol 4
4 C. Mugardés A - CCRD San Juan 0
Descansa: Casa Tilocha
Xornada 22
1 C. Mugardés B - Lúa Nova A 3
0 Emigrante A - Sta Catalina - Bitakora 4
0 AVV Serantes C - As Mirandas / P. E. 4
2 Casa Tilocha - C. Mugardés C 2
0 Píntegas Canosa - Rincón de Picas 4
2 Porta do Sol - C. Mugardés A 2
Descansa: CCRD San Juan

Máximo chavista de terceira