Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
C.L.S. Limodre6616282040,70
Brión Poniente5616062138,24
O Pazo5316472041,18
Bar Ferrolterra4915512038,78
CC Outeiro4214992135,69
Lúa Nova4214732036,83
Ambigú CPS4214302035,75
Imaxina Pazos4013252033,13
AVV Serantes3814352035,88
Fumazo A2813282131,62
Fumazo2712912032,28
San Pablo2413942034,85
A V V Mandiá2112732130,31
Xornada 21
3 Imaxina Pazos - Brión Poniente 1
3 Fumazo A - A V V Mandiá 1
2 San Pablo - CC Outeiro 2
0 Lúa Nova - Fumazo 4
4 Bar Ferrolterra - AVV Serantes 0
2 O Pazo - C.L.S. Limodre 2
Descansa: Ambigú CPS
Xornada 22
0 A V V Mandiá - Brión Poniente 4
2 CC Outeiro - Fumazo A 2
2 Lúa Nova - Imaxina Pazos 2
4 AVV Serantes - Ambigú CPS 0
4 C.L.S. Limodre - Bar Ferrolterra 0
0 Fumazo - O Pazo 4
Descansa: San Pablo

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
CCRD San Martin6113382033,45
AVV Serantes B5913132032,83
A V V Cruceiro B5113202131,43
Cuatro Caminos5112262030,65
A V V Cruceiro A4711582028,95
Emigrante C4612062030,15
Curva do Pazo4010592026,48
Bar Xomar3911652127,74
La Kafeta3811282028,20
As Píntegas3411402127,14
Brión3111002027,50
Imaxina Pazos B299402023,50
Encontros Cociña27742118,43
Xornada 21
2 Imaxina Pazos B - As Píntegas 2
4 A V V Cruceiro B - Bar Xomar 0
0 Encontros Cociña - Curva do Pazo 4
4 AVV Serantes B - CCRD San Martin 0
2 Brión - A V V Cruceiro A 2
2 Cuatro Caminos - La Kafeta 2
Descansa: Emigrante C
Xornada 22
4 Bar Xomar - As Píntegas 0
2 Curva do Pazo - A V V Cruceiro B 2
4 CCRD San Martin - Encontros Cociña 0
2 Brión - Imaxina Pazos B 2
4 La Kafeta - Emigrante C 0
0 A V V Cruceiro A - Cuatro Caminos 4
Descansa: AVV Serantes B

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Sta Catalina - Bitakora7712752031,88
C. Mugardés A5411032126,26
Casa Tilocha5310322025,80
Rincón de Picas4811072126,36
Emigrante A4810322025,80
Porta do Sol4610102124,05
Lúa Nova A4010162025,40
C. Mugardés C339712024,28
CCRD San Juan339062022,65
AVV Serantes C309022022,55
C. Mugardés B298572021,43
As Mirandas / P. E.258692021,73
Píntegas Canosa125922114,10
Xornada 21
4 Rincón de Picas - Lúa Nova A 0
4 Sta Catalina - Bitakora - C. Mugardés B 0
3 As Mirandas / P. E. - Emigrante A 1
4 C. Mugardés C - AVV Serantes C 0
0 Píntegas Canosa - Porta do Sol 4
4 C. Mugardés A - CCRD San Juan 0
Descansa: Casa Tilocha
Xornada 22
1 C. Mugardés B - Lúa Nova A 3
0 Emigrante A - Sta Catalina - Bitakora 4
0 AVV Serantes C - As Mirandas / P. E. 4
2 Casa Tilocha - C. Mugardés C 2
0 Píntegas Canosa - Rincón de Picas 4
2 Porta do Sol - C. Mugardés A 2
Descansa: CCRD San Juan

Máximo chavista de terceira