Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Brión Poniente486143,00
Bar Ferrolterra485142,50
C.L.S. Limodre480140,00
Lúa Nova479139,50
CC Outeiro474137,00
O Pazo277138,50
San Pablo275137,50
AVV Serantes071135,50
Ambigú CPS070135,00
Fumazo062131,00
A V V Mandiá058129,00
Fumazo A049124,50
Imaxina Pazos0000,00
Xornada 1
4 Bar Ferrolterra - Ambigú CPS 0
2 O Pazo - San Pablo 2
4 Lúa Nova - Fumazo A 0
0 Fumazo - Brión Poniente 4
4 C.L.S. Limodre - A V V Mandiá 0
0 AVV Serantes - CC Outeiro 4
Descansa: Imaxina Pazos

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
A V V Cruceiro B472136,00
CCRD San Martin469134,50
Cuatro Caminos469134,50
Bar Xomar456128,00
AVV Serantes B368134,00
As Píntegas265132,50
A V V Cruceiro A254127,00
Emigrante C155127,50
Brión055127,50
Imaxina Pazos B049124,50
La Kafeta048124,00
Encontros Cociña024112,00
Curva do Pazo0000,00
Xornada 1
1 Emigrante C - AVV Serantes B 3
4 Cuatro Caminos - Encontros Cociña 0
0 Brión - A V V Cruceiro B 4
2 A V V Cruceiro A - As Píntegas 2
0 La Kafeta - Bar Xomar 4
0 Imaxina Pazos B - CCRD San Martin 4
Descansa: Curva do Pazo

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Sta Catalina - Bitakora7712752031,88
C. Mugardés A5411032126,26
Casa Tilocha5310322025,80
Rincón de Picas4811072126,36
Emigrante A4810322025,80
Porta do Sol4610102124,05
Lúa Nova A4010162025,40
C. Mugardés C339712024,28
CCRD San Juan339062022,65
AVV Serantes C309022022,55
C. Mugardés B298572021,43
As Mirandas / P. E.258692021,73
Píntegas Canosa125922114,10
Xornada 21
4 Rincón de Picas - Lúa Nova A 0
4 Sta Catalina - Bitakora - C. Mugardés B 0
3 As Mirandas / P. E. - Emigrante A 1
4 C. Mugardés C - AVV Serantes C 0
0 Píntegas Canosa - Porta do Sol 4
4 C. Mugardés A - CCRD San Juan 0
Descansa: Casa Tilocha
Xornada 22
1 C. Mugardés B - Lúa Nova A 3
0 Emigrante A - Sta Catalina - Bitakora 4
0 AVV Serantes C - As Mirandas / P. E. 4
2 Casa Tilocha - C. Mugardés C 2
0 Píntegas Canosa - Rincón de Picas 4
2 Porta do Sol - C. Mugardés A 2
Descansa: CCRD San Juan

Máximo chavista de terceira