Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
O Pazo7819562244,45
CC Outeiro7117042238,73
Bar Ferrolterra5918122241,18
L. Picas B5817092238,84
C.L.S. Limodre5417722240,27
Lúa Nova4716472237,43
Ambigú CPS4316292237,02
AVV Serantes4315532235,30
CPS S Valentín3514842233,73
San Pablo3114582233,14
M. O Campo2915442235,09
Bar Xomar2715442235,09
Fumazo A2714042231,91
Curva do Pazo1412422228,23
Xornada 21
4 M. O Campo - AVV Serantes 0
0 Curva do Pazo - Bar Xomar 4
3 CPS S Valentín - San Pablo 1
2 CC Outeiro - Bar Ferrolterra 2
2 L. Picas B - Lúa Nova 2
4 O Pazo - Ambigú CPS 0
0 Fumazo A - C.L.S. Limodre 4
Xornada 22
0 Bar Xomar - AVV Serantes 4
4 San Pablo - Curva do Pazo 0
4 Bar Ferrolterra - CPS S Valentín 0
2 Lúa Nova - CC Outeiro 2
2 Ambigú CPS - L. Picas B 2
2 C.L.S. Limodre - O Pazo 2
2 Fumazo A - M. O Campo 2

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Cuatro Caminos7013072032,68
A V V Mandiá6412742130,33
Fumazo5812442031,10
Vikingos5212372030,93
Brión Poniente5111032027,58
AVV Serantes B4512152030,38
La Kafeta3910122025,30
As Píntegas3110682026,70
Emigrante A3110161926,74
N. Caranza2610502026,25
Encontros Cociña269902024,75
CC Esteiro209572023,93
Emigrante C119772123,26
Xornada 21
2 AVV Serantes B - Encontros Cociña 2
2 Emigrante A - Vikingos 2
1 CC Esteiro - La Kafeta 3
0 N. Caranza - Cuatro Caminos 4
4 A V V Mandiá - As Píntegas 0
0 Emigrante C - Brión Poniente 4
Descansa: Fumazo
Xornada 22
0 Vikingos - Fumazo 4
* La Kafeta - Emigrante A *
4 Cuatro Caminos - CC Esteiro 0
2 As Píntegas - N. Caranza 2
0 Brión Poniente - A V V Mandiá 4
4 Encontros Cociña - Emigrante C 0
Descansa: AVV Serantes B

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Imaxina Pazos7612642031,60
Imaxina Pazos B6811112126,45
Picas Vello6110302124,52
CCRD San Martin518912022,28
Club de Tenis518842022,10
Pazos Sesmonde469012121,45
Píntegas Canosa418422021,05
C. Mugardés B347802019,50
C. Mugardés A337142017,85
C. Mugardés C226842017,10
Frayan216282114,95
Casa Tilocha186662016,65
Cómo me pos!!64572011,43
Xornada 21
3 Club de Tenis - C. Mugardés A 1
0 Cómo me pos!! - Pazos Sesmonde 4
2 C. Mugardés C - Picas Vello 2
0 Píntegas Canosa - Imaxina Pazos 4
1 Frayan - C. Mugardés B 3
4 Imaxina Pazos B - Casa Tilocha 0
Descansa: CCRD San Martin
Xornada 22
0 Pazos Sesmonde - CCRD San Martin 4
4 Picas Vello - Cómo me pos!! 0
4 Imaxina Pazos - C. Mugardés C 0
2 C. Mugardés B - Píntegas Canosa 2
0 Casa Tilocha - Frayan 4
0 C. Mugardés A - Imaxina Pazos B 4
Descansa: Club de Tenis

Máximo chavista de terceira