Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
O Pazo28698843,63
CC Outeiro26635839,69
Lúa Nova22594837,13
C.L.S. Limodre21670841,88
Ambigú CPS21558834,88
L. Picas B19588836,75
Bar Ferrolterra16633839,56
AVV Serantes16556834,75
CPS S Valentín15513832,06
Bar Xomar11564835,25
San Pablo11489830,56
Fumazo A10472829,50
M. O Campo8552834,50
Curva do Pazo0440827,50
Xornada 7
0 Curva do Pazo - AVV Serantes 4
2 CPS S Valentín - Bar Xomar 2
2 CC Outeiro - San Pablo 2
4 L. Picas B - Bar Ferrolterra 0
2 O Pazo - Lúa Nova 2
0 Fumazo A - Ambigú CPS 4
0 M. O Campo - C.L.S. Limodre 4
Xornada 8
4 AVV Serantes - M. O Campo 0
4 Bar Xomar - Curva do Pazo 0
1 San Pablo - CPS S Valentín 3
2 Bar Ferrolterra - CC Outeiro 2
4 Lúa Nova - L. Picas B 0
0 Ambigú CPS - O Pazo 4
4 C.L.S. Limodre - Fumazo A 0

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Cuatro Caminos26453732,36
A V V Mandiá23468829,25
Fumazo22418729,86
Vikingos21483830,19
Brión Poniente19393728,07
La Kafeta18400825,00
AVV Serantes B17500831,25
CC Esteiro11350725,00
As Píntegas10366726,14
Emigrante A10335723,93
N. Caranza7381727,21
Emigrante C6370823,13
Encontros Cociña2339724,21
Xornada 7
2 Emigrante A - Fumazo 2
0 CC Esteiro - Vikingos 4
2 N. Caranza - La Kafeta 2
2 A V V Mandiá - Cuatro Caminos 2
0 Emigrante C - As Píntegas 4
1 AVV Serantes B - Brión Poniente 3
Descansa: Encontros Cociña
Xornada 8
0 Encontros Cociña - AVV Serantes B 4
2 Vikingos - Emigrante A 2
4 La Kafeta - CC Esteiro 0
4 Cuatro Caminos - N. Caranza 0
0 As Píntegas - A V V Mandiá 4
4 Brión Poniente - Emigrante C 0
Descansa: Fumazo

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Imaxina Pazos7612642031,60
Imaxina Pazos B6811112126,45
Picas Vello6110302124,52
CCRD San Martin518912022,28
Club de Tenis518842022,10
Pazos Sesmonde469012121,45
Píntegas Canosa418422021,05
C. Mugardés B347802019,50
C. Mugardés A337142017,85
C. Mugardés C226842017,10
Frayan216282114,95
Casa Tilocha186662016,65
Cómo me pos!!64572011,43
Xornada 21
3 Club de Tenis - C. Mugardés A 1
0 Cómo me pos!! - Pazos Sesmonde 4
2 C. Mugardés C - Picas Vello 2
0 Píntegas Canosa - Imaxina Pazos 4
1 Frayan - C. Mugardés B 3
4 Imaxina Pazos B - Casa Tilocha 0
Descansa: CCRD San Martin
Xornada 22
0 Pazos Sesmonde - CCRD San Martin 4
4 Picas Vello - Cómo me pos!! 0
4 Imaxina Pazos - C. Mugardés C 0
2 C. Mugardés B - Píntegas Canosa 2
0 Casa Tilocha - Frayan 4
0 C. Mugardés A - Imaxina Pazos B 4
Descansa: Club de Tenis

Máximo chavista de terceira