Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
AVV Serantes067133,50
Ambigú CPS476138,00
Bar Xomar068134,00
CC Outeiro481140,50
CPS S Valentín272136,00
Curva do Pazo045122,50
Fumazo A462131,00
L. Picas B066133,00
C.L.S. Limodre487143,50
Lúa Nova277138,50
M. O Campo280140,00
O Pazo281140,50
San Pablo272136,00
Bar Ferrolterra271135,50
Xornada 1
0 L. Picas B - CC Outeiro 4
2 O Pazo - CPS S Valentín 2
4 Fumazo A - Curva do Pazo 0
4 C.L.S. Limodre - AVV Serantes 0
4 Ambigú CPS - Bar Xomar 0
2 Lúa Nova - San Pablo 2
2 M. O Campo - Bar Ferrolterra 2

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
AVV Serantes B474137,00
Vikingos455127,50
CC Esteiro455127,50
A V V Mandiá454127,00
Fumazo447123,50
La Kafeta252126,00
As Píntegas252126,00
Emigrante A051125,50
Emigrante C048124,00
N. Caranza047123,50
Encontros Cociña043121,50
Brión Poniente035117,50
Cuatro Caminos0000,00
Xornada 1
4 A V V Mandiá - N. Caranza 0
0 Emigrante C - CC Esteiro 4
4 AVV Serantes B - Emigrante A 0
0 Encontros Cociña - Fumazo 4
0 Brión Poniente - Vikingos 4
2 As Píntegas - La Kafeta 2
Descansa: Cuatro Caminos

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Imaxina Pazos7612642031,60
Imaxina Pazos B6811112126,45
Picas Vello6110302124,52
CCRD San Martin518912022,28
Club de Tenis518842022,10
Pazos Sesmonde469012121,45
Píntegas Canosa418422021,05
C. Mugardés B347802019,50
C. Mugardés A337142017,85
C. Mugardés C226842017,10
Frayan216282114,95
Casa Tilocha186662016,65
Cómo me pos!!64572011,43
Xornada 21
3 Club de Tenis - C. Mugardés A 1
0 Cómo me pos!! - Pazos Sesmonde 4
2 C. Mugardés C - Picas Vello 2
0 Píntegas Canosa - Imaxina Pazos 4
1 Frayan - C. Mugardés B 3
4 Imaxina Pazos B - Casa Tilocha 0
Descansa: CCRD San Martin
Xornada 22
0 Pazos Sesmonde - CCRD San Martin 4
4 Picas Vello - Cómo me pos!! 0
4 Imaxina Pazos - C. Mugardés C 0
2 C. Mugardés B - Píntegas Canosa 2
0 Casa Tilocha - Frayan 4
0 C. Mugardés A - Imaxina Pazos B 4
Descansa: Club de Tenis

Máximo chavista de terceira