Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
AVV Serantes4513932034,83
Ambigú CPS3915082135,90
Bar Xomar4014752036,88
CC Outeiro4514672036,68
CPS S Valentín4114702135,00
Fumazo2113792132,83
L. Picas B4213922034,80
C.L.S. Limodre5315032037,58
Lúa Nova4614912037,28
M. O Campo4415502136,90
N. Caranza1312182030,45
O Pazo6517122042,80
Bar Ferrolterra3414842037,10
Xornada 21
0 Bar Xomar - CC Outeiro 4
4 N. Caranza - CPS S Valentín 0
2 Lúa Nova - M. O Campo 2
4 C.L.S. Limodre - Bar Ferrolterra 0
4 Fumazo - L. Picas B 0
2 Ambigú CPS - AVV Serantes 2
Descansa: O Pazo
Xornada 22
2 CPS S Valentín - O Pazo 2
4 M. O Campo - N. Caranza 0
0 Bar Ferrolterra - Lúa Nova 4
1 L. Picas B - C.L.S. Limodre 3
4 AVV Serantes - Fumazo 0
3 CC Outeiro - Ambigú CPS 1
Descansa: Bar Xomar

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
San Pablo7013792034,48
Curva do Pazo5211082027,70
Fumazo A5112172030,43
Vikingos4411202028,00
Brión Poniente4411082027,70
La Kafeta4210412026,03
Emigrante A3510822027,05
CC Esteiro349872024,68
Emigrante C279812024,53
As Píntegas259322023,30
Club de Tenis168202020,50
Xornada 21
0 As Píntegas - Emigrante A 4
1 Emigrante C - Fumazo A 3
0 Brión Poniente - La Kafeta 4
0 CC Esteiro - San Pablo 4
0 Vikingos - Curva do Pazo 4
Descansa: Club de Tenis
Xornada 22
4 Fumazo A - Club de Tenis 0
4 La Kafeta - Emigrante C 0
4 San Pablo - Brión Poniente 0
4 Curva do Pazo - CC Esteiro 0
2 Emigrante A - Vikingos 2
Descansa: As Píntegas

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Cuatro Caminos7211761832,67
A V V Mandiá579751827,08
AVV Serantes B549031825,08
Encontros Cociña417571821,03
C. Mugardés B335911816,42
Cómo me pos!!295081814,11
C. Mugardés C235611815,58
Frayan215561815,44
Píntegas Canosa165641815,67
C. Mugardés A144731813,14
Xornada 21
4 Cuatro Caminos - C. Mugardés A 0
3 C. Mugardés B - C. Mugardés C 1
Descansa: Encontros Cociña
4 AVV Serantes B - Frayan 0
4 A V V Mandiá - Cómo me pos!! 0
Descansa: Píntegas Canosa
Xornada 22
2 C. Mugardés C - Píntegas Canosa 2
Descansa: C. Mugardés B
0 Frayan - Encontros Cociña 4
2 Cómo me pos!! - AVV Serantes B 2
0 C. Mugardés A - A V V Mandiá 4
Descansa: Cuatro Caminos

Máximo chavista de terceira