Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
O Pazo485142,50
Ambigú CPS479139,50
Bar Xomar475137,50
AVV Serantes474137,00
C.L.S. Limodre471135,50
L. Picas B469134,50
N. Caranza068134,00
CC Outeiro068134,00
Lúa Nova064132,00
Fumazo060130,00
CPS S Valentín059129,50
M. O Campo055127,50
Bar Ferrolterra0000,00
Xornada 1
0 Fumazo - C.L.S. Limodre 4
4 Ambigú CPS - Lúa Nova 0
4 Bar Xomar - N. Caranza 0
0 CC Outeiro - O Pazo 4
4 AVV Serantes - CPS S Valentín 0
4 L. Picas B - M. O Campo 0
Descansa: Bar Ferrolterra

Máximo chavista de primeira

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Cuatro Caminos7211761832,67
A V V Mandiá579751827,08
AVV Serantes B549031825,08
Encontros Cociña417571821,03
C. Mugardés B335911816,42
Cómo me pos!!295081814,11
C. Mugardés C235611815,58
Frayan215561815,44
Píntegas Canosa165641815,67
C. Mugardés A144731813,14
Xornada 21
4 Cuatro Caminos - C. Mugardés A 0
3 C. Mugardés B - C. Mugardés C 1
Descansa: Encontros Cociña
4 AVV Serantes B - Frayan 0
4 A V V Mandiá - Cómo me pos!! 0
Descansa: Píntegas Canosa
Xornada 22
2 C. Mugardés C - Píntegas Canosa 2
Descansa: C. Mugardés B
0 Frayan - Encontros Cociña 4
2 Cómo me pos!! - AVV Serantes B 2
0 C. Mugardés A - A V V Mandiá 4
Descansa: Cuatro Caminos

Máximo chavista de terceira