Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
C.L.S. Limodre26556739,71
O Pazo23586741,86
L. Picas B21485734,64
CPS S Valentín18554834,63
Ambigú CPS17572835,75
Bar Xomar16569835,56
CC Outeiro16485734,64
AVV Serantes15445731,79
M. O Campo12543833,94
Lúa Nova12514736,71
Bar Ferrolterra10502735,86
Fumazo4500831,25
N. Caranza2384727,43
Xornada 7
0 N. Caranza - O Pazo 4
2 Lúa Nova - CPS S Valentín 2
4 C.L.S. Limodre - M. O Campo 0
0 Fumazo - Bar Ferrolterra 4
0 Ambigú CPS - L. Picas B 4
2 Bar Xomar - AVV Serantes 2
Descansa: CC Outeiro
Xornada 8
4 CC Outeiro - Bar Xomar 0
4 CPS S Valentín - N. Caranza 0
0 M. O Campo - Lúa Nova 4
0 Bar Ferrolterra - C.L.S. Limodre 4
4 L. Picas B - Fumazo 0
2 AVV Serantes - Ambigú CPS 2
Descansa: O Pazo

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
San Pablo24486734,71
Vikingos22398728,43
Fumazo A18464733,14
Brión Poniente18374726,71
As Píntegas13383823,94
CC Esteiro13338724,14
Curva do Pazo12353725,21
Emigrante A11380823,75
La Kafeta11337724,07
Club de Tenis10341821,31
Emigrante C8325723,21
Xornada 7
2 Brión Poniente - Emigrante C 2
4 CC Esteiro - Club de Tenis 0
4 Vikingos - Fumazo A 0
3 As Píntegas - La Kafeta 1
0 Emigrante A - San Pablo 4
Descansa: Curva do Pazo
Xornada 8
2 Curva do Pazo - Emigrante A 2
2 Club de Tenis - Brión Poniente 2
3 Fumazo A - CC Esteiro 1
0 La Kafeta - Vikingos 4
4 San Pablo - As Píntegas 0
Descansa: Emigrante C

Máximo chavista de segunda

terceira

Clasificación 3ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Cuatro Caminos7211761832,67
A V V Mandiá579751827,08
AVV Serantes B549031825,08
Encontros Cociña417571821,03
C. Mugardés B335911816,42
Cómo me pos!!295081814,11
C. Mugardés C235611815,58
Frayan215561815,44
Píntegas Canosa165641815,67
C. Mugardés A144731813,14
Xornada 21
4 Cuatro Caminos - C. Mugardés A 0
3 C. Mugardés B - C. Mugardés C 1
Descansa: Encontros Cociña
4 AVV Serantes B - Frayan 0
4 A V V Mandiá - Cómo me pos!! 0
Descansa: Píntegas Canosa
Xornada 22
2 C. Mugardés C - Píntegas Canosa 2
Descansa: C. Mugardés B
0 Frayan - Encontros Cociña 4
2 Cómo me pos!! - AVV Serantes B 2
0 C. Mugardés A - A V V Mandiá 4
Descansa: Cuatro Caminos

Máximo chavista de terceira