Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
O Pazo27686842,88
C.L.S. Limodre23627839,19
CC Outeiro22601837,56
Bar Ferrolterra21646840,38
Lúa Nova21586836,63
M. O Campo18561835,06
CPS S Valentín16576836,00
Fumazo16529833,06
Ambigú CPS14543833,94
Xuntanza12546834,13
Vikingos10456828,50
N. Caranza9483830,19
Curva do Pazo8414825,88
San Pablo7479829,94
Xornada 7
2 Ambigú CPS - Xuntanza 2
2 Fumazo - O Pazo 2
4 CC Outeiro - Curva do Pazo 0
1 N. Caranza - Bar Ferrolterra 3
4 C.L.S. Limodre - San Pablo 0
2 Lúa Nova - Vikingos 2
2 M. O Campo - CPS S Valentín 2
Xornada 8
2 Xuntanza - M. O Campo 2
4 O Pazo - Ambigú CPS 0
0 Curva do Pazo - Fumazo 4
2 Bar Ferrolterra - CC Outeiro 2
0 San Pablo - N. Caranza 4
0 Vikingos - C.L.S. Limodre 4
2 CPS S Valentín - Lúa Nova 2

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 8
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Fumazo A27460828,75
Bar Xomar26571835,69
AVV Serantes26444827,75
La Kafeta24427826,69
L. Picas B21509831,81
Club de Tenis21378823,63
Brión Poniente18442827,63
Emigrante A18430826,88
CC Esteiro17348821,75
Emigrante C12392824,50
Píntegas Canosa12218813,63
As Píntegas9387824,19
Bar Mónica9346821,63
Emigrante B7264816,50
Emigrante OCB7220813,75
Nenas do Emigrante212587,81
Xornada 7
4 Club de Tenis - Nenas do Emigrante 0
2 Emigrante OCB - As Píntegas 2
2 CC Esteiro - Emigrante C 2
0 Fumazo A - L. Picas B 4
0 Píntegas Canosa - Bar Mónica 4
2 Bar Xomar - Emigrante A 2
4 La Kafeta - Brión Poniente 0
0 Emigrante B - AVV Serantes 4
Xornada 8
2 Nenas do Emigrante - Emigrante B 2
0 As Píntegas - Club de Tenis 4
4 Emigrante C - Emigrante OCB 0
4 L. Picas B - CC Esteiro 0
0 Bar Mónica - Fumazo A 4
4 Emigrante A - Píntegas Canosa 0
0 Brión Poniente - Bar Xomar 4
1 AVV Serantes - La Kafeta 3

Máximo chavista de segunda