Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
O Pazo7519342243,95
C.L.S. Limodre6117222239,14
CC Outeiro6017132238,93
Bar Ferrolterra5918332241,66
Lúa Nova5716822238,23
Ambigú CPS4916252236,93
M. O Campo4815892236,11
Fumazo4815252234,66
CPS S Valentín3715552235,34
Xuntanza3415152234,43
N. Caranza2813722231,18
Vikingos2514102232,05
Curva do Pazo1811772226,75
San Pablo1713402230,45
Xornada 21
4 M. O Campo - Xuntanza 0
1 Ambigú CPS - O Pazo 3
2 Fumazo - Curva do Pazo 2
2 CC Outeiro - Bar Ferrolterra 2
4 N. Caranza - San Pablo 0
1 C.L.S. Limodre - Vikingos 3
0 Lúa Nova - CPS S Valentín 4
Xornada 22
4 O Pazo - Xuntanza 0
0 Curva do Pazo - Ambigú CPS 4
4 Bar Ferrolterra - Fumazo 0
0 San Pablo - CC Outeiro 4
1 Vikingos - N. Caranza 3
0 CPS S Valentín - C.L.S. Limodre 4
0 Lúa Nova - M. O Campo 4

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Bar Xomar7815612235,48
L. Picas B6614812233,66
Fumazo A6512322228,00
La Kafeta6511732226,66
Brión Poniente6312672228,80
AVV Serantes6012852229,20
Club de Tenis5110892224,75
Emigrante A5011892227,02
CC Esteiro4810292223,39
Emigrante C4312342228,05
As Píntegas3310742224,41
Bar Mónica319942222,59
Emigrante B167462216,95
Emigrante OCB157102216,14
Píntegas Canosa145132211,66
Nenas do Emigrante65042211,45
Xornada 21
0 Emigrante B - Club de Tenis 4
4 Emigrante OCB - Nenas do Emigrante 0
4 CC Esteiro - As Píntegas 0
4 Fumazo A - Emigrante C 0
0 Píntegas Canosa - L. Picas B 4
4 Bar Xomar - Bar Mónica 0
2 La Kafeta - Emigrante A 2
2 AVV Serantes - Brión Poniente 2
Xornada 22
0 Nenas do Emigrante - Club de Tenis 4
4 As Píntegas - Emigrante OCB 0
2 Emigrante C - CC Esteiro 2
2 L. Picas B - Fumazo A 2
4 Bar Mónica - Píntegas Canosa 0
0 Emigrante A - Bar Xomar 4
4 Brión Poniente - La Kafeta 0
4 AVV Serantes - Emigrante B 0

Máximo chavista de segunda