Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Bar Ferrolterra485142,50
Lúa Nova481140,50
O Pazo473136,50
CC Outeiro470135,00
CPS S Valentín470135,00
San Pablo457128,50
C.L.S. Limodre270135,00
Fumazo262131,00
M. O Campo083141,50
Ambigú CPS072136,00
Xuntanza063131,50
N. Caranza051125,50
Vikingos051125,50
Curva do Pazo051125,50
Xornada 1
0 N. Caranza - CC Outeiro 4
2 C.L.S. Limodre - Fumazo 2
4 Lúa Nova - Ambigú CPS 0
4 CPS S Valentín - Xuntanza 0
0 Vikingos - O Pazo 4
4 San Pablo - Curva do Pazo 0
0 M. O Campo - Bar Ferrolterra 4

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 1
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Bar Xomar463131,50
La Kafeta451125,50
AVV Serantes450125,00
Fumazo A450125,00
Brión Poniente447123,50
Bar Mónica447123,50
Píntegas Canosa423111,50
Emigrante A257128,50
L. Picas B256128,00
Club de Tenis048124,00
Emigrante C042121,00
As Píntegas038119,00
CC Esteiro035117,50
Emigrante B024112,00
Emigrante OCB01819,00
Nenas do Emigrante01115,50
Xornada 1
4 Fumazo A - CC Esteiro 0
4 Píntegas Canosa - Emigrante OCB 0
4 Bar Xomar - Club de Tenis 0
4 La Kafeta - Nenas do Emigrante 0
4 AVV Serantes - As Píntegas 0
4 Brión Poniente - Emigrante C 0
2 Emigrante A - L. Picas B 2
0 Emigrante B - Bar Mónica 4

Máximo chavista de segunda