Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/chavista/public_html/liga/incRecordset.php on line 9
Liga de Chave de Ferrolterra
Logo Amigos da Chave

Clube Amigos da Chave de Ferrolterra

primeira

Clasificación 1ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Bar Ferrolterra8118992243,16
O Pazo7217902240,68
Lúa Nova6816702237,95
M. O Campo5616292237,02
Fumazo5514952233,98
CC Outeiro5115782235,86
Xuntanza4514262232,41
L. Picas3714592233,16
Ambigú CPS3714292232,48
C.L.S. Limodre3515242234,64
Bar Graña2712192227,70
Vikingos2013332230,30
Brión Poniente1611752226,70
Curva do Pazo1611702226,59
Xornada 21
2 Ambigú CPS - Lúa Nova 2
0 Curva do Pazo - Brión Poniente 4
3 CC Outeiro - M. O Campo 1
2 Vikingos - C.L.S. Limodre 2
4 O Pazo - L. Picas 0
2 Xuntanza - Fumazo 2
4 Bar Ferrolterra - Bar Graña 0
Xornada 22
0 Brión Poniente - Lúa Nova 4
4 M. O Campo - Curva do Pazo 0
2 C.L.S. Limodre - CC Outeiro 2
2 L. Picas - Vikingos 2
1 Fumazo - O Pazo 3
2 Bar Graña - Xuntanza 2
4 Bar Ferrolterra - Ambigú CPS 0

Máximo chavista de primeira

segunda

Clasificación 2ª / Xornada 22
EquipoPTOS.ChavesXMedia
Lúa Nova A7013692132,60
CPS S Valentín6612712031,78
N. Caranza5610742026,85
San Pablo5311582028,95
Emigrante C5310792125,69
L. Picas B4910322025,80
La Kafeta4711522127,43
Fumazo A439852123,45
Emigrante A4010092124,02
Bar Xomar3810072025,18
Club de Tenis378892022,23
As Píntegas327962019,90
Píntegas Canosa156372115,17
Encontros Cociña105382112,81
Emigrante B76372115,17
Xornada 21
4 CPS S Valentín - Fumazo A 0
2 Bar Xomar - Emigrante C 2
2 Lúa Nova A - La Kafeta 2
4 Emigrante A - Píntegas Canosa 0
0 Emigrante B - Club de Tenis 4
0 Encontros Cociña - N. Caranza 4
1 As Píntegas - San Pablo 3
Descansa: L. Picas B
Xornada 22
0 Fumazo A - L. Picas B 4
2 Emigrante C - CPS S Valentín 2
4 La Kafeta - Bar Xomar 0
0 Píntegas Canosa - Lúa Nova A 4
4 Club de Tenis - Emigrante A 0
4 N. Caranza - Emigrante B 0
4 San Pablo - Encontros Cociña 0
Descansa: As Píntegas

Máximo chavista de segunda